.

.

Попусти
5PCs/Многу Бакар Кабел Повлечи Терминал Конектори 50mm 1/0 AWG 11mm/0.433 Гром Дупка Батеријата Кабел претходно биле вклучени DT-50

5PCs/Многу Бакар Кабел Повлечи Терминал Конектори 50mm 1/0 AWG 11mm/0.433 Гром Дупка Батеријата Кабел претходно биле

DEN 325.92

Износ
Залиха

Карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ДТ-50
Тип:
Splice
Име На Производ 1:
Батеријата Кабел На Гкл
Име На Производ 2:
Бакар Кабел Повлечи Терминал Конектори
Име На Производ 3:
Бакар Минува Низ Терминали
Пакет Содржина:
ДТ-50 x 5PCs / Многу
Нето Тежина / PC:
67g
Нето Тежина / Многу:
335g
Производи во категоријата