.

.

Попусти
100pcs/пакет 7RL Sterilized за Еднократна употреба Трајна Шминка Игли за Веѓа Тетоважа Шминка Машина Колекции 0.35X50MM

100pcs/пакет 7RL Sterilized за Еднократна употреба Трајна Шминка Игли за Веѓа Тетоважа Шминка Машина Колекции 0.35X50MM

DEN 249.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
7RL-400754
Бренд Име:
CHUSE
Должина:
50MM
Дијаметар:
0.35 mm
Производи во категоријата