.

.

Попусти
100Pcs 7R Тетоважа Игла 7 Prong Круг Картичка Игли За САД Biotouch Мерлин Машина Постојан Munsu Шминка Додатоци игла совет

100Pcs 7R Тетоважа Игла 7 Prong Круг Картичка Игли За САД Biotouch Мерлин Машина Постојан Munsu Шминка Додатоци игла

DEN 936.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
Мерлин-7R
Бренд Име:
гигант сонцето
Обликот:
шминка игла
Игла големина:
7 Prong
Количина:
100 компјутери тетоважа игли+100 компјутери игла капа
Употреба:
само за еднократна употреба
Точка име :
Мерлин Тетоважа Игли
користат за:
Трајна Шминка Мерлин Тетоважа Машина
Функција:
Веѓа и Усна Шминка
Состојба:
Нови
Материјал:
316 Медицински нерѓосувачки челик
Производи во категоријата