.

.

Попусти
50pcs 3F Мерлин Тетоважа Игли 3 Рамен игла совет За Трајна Шминка Веѓа и Усна Дизајни Делукс Biotouch Мерлин Машина

50pcs 3F Мерлин Тетоважа Игли 3 Рамен игла совет За Трајна Шминка Веѓа и Усна Дизајни Делукс Biotouch Мерлин Машина

DEN 492.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
Мерлин-3F
Бренд Име:
гигант сонцето
Обликот:
шминка игла
Игла големина:
3 Рамен
Количина:
50 компјутери тетоважа игли+50 компјутери игла капа
Употреба:
само за еднократна употреба
Точка име :
Мерлин Тетоважа Игли
користат за:
Трајна Шминка Мерлин Тетоважа Машина
Функција:
Веѓа и Усна Шминка
Состојба:
Нови
Материјал:
316 Медицински нерѓосувачки челик
Производи во категоријата