.

.

Попусти
БЛОК EMF Сребро Fibe Електромагнетни заштитен Материјал

БЛОК EMF Сребро Fibe Електромагнетни заштитен Материјал

DEN 717.60

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
сребро сива
Бренд Име:
БЛОК EMF
Техника:
Ткаени
Стил:
Обична
Ширина:
150CM
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
.
Шема:
Обложени
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Материјал:
100% сребрени влакна
Плетени Тип:
100% сребрени влакна
Nonwoven Техника:
100% сребрени влакна
Тип:
100% сребрени влакна
Модел:
KSILVER1#
Тежина:
90g/sqm
Име на производ:
БЛОК EMF 100% Сребро Fibe Електромагнетни заштитен Материјал
Percentag:
100% сребрени влакна
Отпорот:
1 ohm
Електромагнетни shieldin:
60dB
користат за:
Облека ткаенини долна облека
Производ Функција:
Антибактериска Ткаенина Deodorant
боја:
сребро сива
Ширина:
150cm
Производи во категоријата