.

.

Попусти
100x160cm Доброто Зелен Лист Розова Зголеми Цвет & Провери Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Постелнина

100x160cm Доброто Зелен Лист Розова Зголеми Цвет & Провери Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина За DIY за Шиење

DEN 225.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Dobby
Производи во категоријата