.

.

Попусти
Модерен дами мода правец на жакард brocade крпа фустан ткаенина ексклузивно

Модерен дами мода правец на жакард brocade крпа фустан ткаенина ексклузивно

DEN 1131.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Техника:
Ткаени
Текстурата на материјалот:
Хемиски влакна
Стил:
Правец на кинески
Шема:
Фабрика цвеќиња
Продажба На Чекање:
Намалување лабава
Технологија:
Жакард
Применливи објект:
облека
Производи во категоријата