.

.

Попусти
50*147cm комбинација печатени цвет 100percent Полиестер ткаенини за Ткиво Детска Постелнина текстилни за Шиење Tilda Кукла,48181

50*147cm комбинација печатени цвет 100percent Полиестер ткаенини за Ткиво Детска Постелнина текстилни за Шиење Tilda

DEN 72.72

Износ
Залиха

Карактеристики

Плетени Тип:
Искриват
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Стил:
Обична
Тип:
brocade ткаенина
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Печатени
Nonwoven Техника:
Ламинат
Шема:
Види Слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи во категоријата