.

.

Попусти
Рефил Тонер Прашок За Ricoh СП 100SU SP100SF SP100

Рефил Тонер Прашок За Ricoh СП 100SU SP100SF SP100

DEN 4692.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
тонер во прав
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
No
Број На Модел На:
Рефил Тонер Прашок За Ricoh СП 100SU SP100SF SP100
Бренд Име:
INTERFIT
Компатибилен Бренд:
Ricoh/Savin/Lanier/
тип на производ за печатач/копир/MFP:
Одделение А тонер прашок компатибилен тонер прав,рефил тонер во прав
функција за печатење/Копир/MFP:
Рефил Тонер Прашок За Ricoh СП 100SU SP100SF SP100
бои/боја:
Црно во прав за ласерски печатач компатибилен нови тонер кертриџ
Страница принос/Page Капацитет по грама:
Б.К.-1200/4000 страници (25-30pages/грам) од 5% покриеност го оценувате
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
Рефил Тонер Прашок За Ricoh СП 100SU SP100SF SP100
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
Рефил Тонер Прашок За Ricoh СП 100SU SP100SF SP100
тонер оптоварување и НДК пакување:
Б.К.-1000grams/торба (neautral пакување )
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
Рефил Тонер Прашок За Ricoh СП 100SU SP100SF SP100
тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер код 1:
за Ricoh 407165/за Ricoh 407166 /за Ricoh СП 100LA
Производи во категоријата