.

.

Попусти
2018 топла нови децата училишни торби за млади момчиња, девојки ортопедски училишниот ранец водоотпорен satchel детска книга торба mochila

2018 топла нови децата училишни торби за млади момчиња, девојки ортопедски училишниот ранец водоотпорен satchel детска

DEN 895.68

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
РАНЕЦ
Бренд Име:
ZIRANYU
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
0.63kg
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Висина:
46cm
Главен Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
AX0333
Објектот Должина:
32cm
Објектот Ширина:
23cm
Пол:
Момчиња
Производи во категоријата