.

.

Попусти
Dispalang Симпатична Девојки Ранец Музички Забелешка Цртан филм за Деца Schoolbags За Средно Училиште на Жените да Патуваат Кеси Mochila Feminina

Dispalang Симпатична Девојки Ранец Музички Забелешка Цртан филм за Деца Schoolbags За Средно Училиште на Жените да

DEN 704.64

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
44x28x14CM
Бренд Име:
Dispalang
Главен Материјал:
Oxford
Декорација:
Никој,Appliques
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Rayon
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Број На Модел На:
16 инчен Ранец
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
Моден
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Тип На Објект:
Ранци
Техника:
сублимација
Големина:
44*28*14CM
Тип:
Mochila, Masculina,ранец,училиште торба
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
боја:
Како се покаже слика
Примена:
Торба ранец,мажи ранец,жените ранец
Стил:
Повик
Is_customized:
Yes
Дали трговија на големо:
Трговија на големо
meterial:
Полиестер&Oxford
Производи во категоријата