.

.

Попусти
Цртан Филм Був Сон Catcher Мини Гласник Торба Момчиња Девојчиња Рамо Кеси Деца Crossbody Кеси Деца Патна Торба Најдобар Подарок

Цртан Филм Був Сон Catcher Мини Гласник Торба Момчиња Девојчиња Рамо Кеси Деца Crossbody Кеси Деца Патна Торба Најдобар

DEN 304.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Објектот Должина:
17cm
Број На Модел На:
16032508
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цртан филм
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
23cm
Пол:
Момчиња
Тип:
Гласник Торба
Бренд Име:
COOLOST
е costumized:
Yes
боја:
Црна
Употреба:
ручек торба , училишни торби , спортски торба , bookbag
Мечка:
Мечка
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата