.

.

Попусти
3pcs / set детски цртан филм училиште кеси за тинејџерски девојки Мода висок капацитет училишни ранци mochilas escolar infantil menina

3pcs / set детски цртан филм училиште кеси за тинејџерски девојки Мода висок капацитет училишни ранци mochilas escolar

DEN 781.44

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Материјал Состав:
Најлон
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
1kg
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
43cm
Објектот Должина:
32cm
Број На Модел На:
8556
Шаблон Тип:
Цртан филм
Производи во категоријата