.

.

Попусти
Моден Црни Деца Училиште Кеси За Тинејџер и Момчиња на Повик Оган Черепот Ранец Мажите Патуваат Backbag Mochila Деца Schoolbag

Моден Црни Деца Училиште Кеси За Тинејџер и Момчиња на Повик Оган Черепот Ранец Мажите Патуваат Backbag Mochila Деца

DEN 719.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Пол:
Унисекс
Тип:
РАНЕЦ
Бренд Име:
Dispalang
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
28inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
14inch
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Висина:
44inch
Број На Модел На:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
черепот
Карактеристики:
мулти-цел, висок квалитет, се дише
Тип:
двојно рамо
Производи во категоријата