.

.

Попусти
Моден Деца Ранец Пеперутка Цвет Дизајн Девојки Ранци Мини Деца Да Satchel Книга Торба Градинка Бебе Деца Bagpack

Моден Деца Ранец Пеперутка Цвет Дизајн Девојки Ранци Мини Деца Да Satchel Книга Торба Градинка Бебе Деца Bagpack

DEN 455.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри,20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
C0073F
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Техника:
3D печатење
Ранец Употреба:
малите предучилишни деца бебе-торба
Главен Материјал:
Полиестер
Производи во категоријата