.

.

Попусти
2018 Бебе Деца Симпатична Ранец Диносаурус Водоотпорен Училиште Торба Опционален Пакет одење торба

2018 Бебе Деца Симпатична Ранец Диносаурус Водоотпорен Училиште Торба Опционален Пакет одење торба

DEN 359.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
Пет Еден Девет
Објектот Должина:
1inch
Материјал Состав:
Најлон
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
1kg
Главен Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
20176224
Објектот Висина:
1inch
Пол:
Момчиња
Производи во категоријата