.

.

Попусти
Моден 3D Животинско Делфин Ранец за Девојки Деца Училишниот Ранец Предучилишна Бебе Градинка Книга Кеси Mochila Infantil

Моден 3D Животинско Делфин Ранец за Девојки Деца Училишниот Ранец Предучилишна Бебе Градинка Книга Кеси Mochila Infantil

DEN 527.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
F
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Техника:
Печати
Местото на Оригиналот:
Кина
Тежина:
300g
Точка име :
делфин ранец
боја:
Сина
страна џеб:
Yes
ремени :
прилагодлив
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Големина:
31*26*10cm
Производи во категоријата