.

.

Попусти
Обичните Мажи Торба Водоотпорен Најлон Ранец за Лаптоп Торба Мулти-функција Маскирна Торба Мажите Војска Комбинација 15.6

Обичните Мажи Торба Водоотпорен Најлон Ранец за Лаптоп Торба Мулти-функција Маскирна Торба Мажите Војска Комбинација

DEN 1415.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Декорација:
Празен Од,Да Ги Заклучуваат,Ремени,Ниту,Возбудува,Appliques,Писмо,Везови,Ruched,Синџири
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Број На Модел На:
Торба за лаптоп
Пол:
Момчиња
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Жакард
Бренд Име:
LAUE VNSA
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Името на:
Рамената торба за лаптоп
боја:
Црна,
Се применуваат на тип на производ:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
Функција:
Носат-отпор, enquiring, водоотпорен, дише
Стил:
Ранец/торба
Се применуваат тип на производ:
Уредот, лаптоп, таблет
Производот Категорија:
Торба за лаптоп
На ткаенина:
Водоотпорен најлон
Торба големина:
17 инчи бренд мажите лаптоп, лаптоп ранец
Капацитет:
20-35 Литарски
Производи во категоријата