.

.

Попусти
Aosbos Мода Преносни Најлон Училишни Ранци Бонбони Боја Девојки Ранец Knapsack Жените Preppy Стил Училиште Кеси за Тинејџери

Aosbos Мода Преносни Најлон Училишни Ранци Бонбони Боја Девојки Ранец Knapsack Жените Preppy Стил Училиште Кеси за

DEN 639.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Тежина:
0.35kg
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Девојки
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Должина:
28cm
Објектот Ширина:
12cm
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Висина:
35cm
Број На Модел На:
A2106010705EY
Бренд Име:
Aosbos
боја:
беж, црна, розова, црвена
Функција:
училишен ранец деца Knapsack, училишни торби за деца
Погоден за:
Училиште, На Патување, На Шопинг
Производи во категоријата