.

.

Попусти
СТП кожа цртан филм принцеза печатење децата училишни торби деца гласник мали пари телефон пошта за градинка бебе девојки

СТП кожа цртан филм принцеза печатење децата училишни торби деца гласник мали пари телефон пошта за градинка бебе

DEN 376.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Гласник Торба
Главен Материјал:
PU
Објектот Должина:
19cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
4.5cm
Материјал Состав:
СТП Кожа
Објектот Висина:
19cm
Број На Модел На:
hk944-2
Гласник Торба:
mochila infantil escolar bolso mujer Bolsa feminina
боја:
роуз црвена сина, пурпурна розова зелена жолта
жените монета кеси:
патна торба,училиште торба,секојдневен торба,телефон торба
децата на училишна возраст:
градинка бебе бебе соба доенчиња
Површината Материјал:
СТП кожа гласник торба
Стил:
Евра & америка дами женска
цртани ликови:
симпатична печатење
Декорација:
цртан лик печатење
моден дизајн:
Единствена Убава
Производи во категоријата