.

.

Попусти
Прилично 3D Галакси Ѕвезда Печатење Децата Училишни Торби Мини Деца да Schoolbag Кул Девојки Детска Градинка Книга Кеси Mochila

Прилично 3D Галакси Ѕвезда Печатење Децата Училишни Торби Мини Деца да Schoolbag Кул Девојки Детска Градинка Книга

DEN 455.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Тежина:
300g
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Објектот Должина:
24cm
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Dot
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
30cm
Материјал Состав:
Памук
Објектот Ширина:
10cm
Број На Модел На:
F
Објектот:
Бебе Училиште торба
Употреба:
девојки училиште торба
Големина:
30*24*10cm
боја:
Виолетова
Тип:
деца bookbag
Ранец Употреба:
предучилишните
Производи во категоријата