.

.

Попусти
Три Тркала Виткање Влече Род Заградата Возен Количка Количка Училиште Кеси Количка Mochila книга торба деца 6 тркала ранец

Три Тркала Виткање Влече Род Заградата Возен Количка Количка Училиште Кеси Количка Mochila книга торба деца 6 тркала

DEN 1824.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Бренд Име:
ZIRANYU
Објектот Тежина:
1.95kg
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Тркала Торба
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Висина:
49cm
Објектот Ширина:
18cm
Материјал Состав:
Водоотпорен најлон
Објектот Должина:
32cm
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
средно Училиште студентски
Пол:
Момчиња
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата