.

.

Попусти
Dispalang 2 КОМПЈУТЕРИ/Set Момчиња Ранец+Молив Случај, Креативните Топки Училиште Кеси За Тинејџерите Soccers Печатени Основно Bookbags Bagpacks

Dispalang 2 КОМПЈУТЕРИ/Set Момчиња Ранец+Молив Случај, Креативните Топки Училиште Кеси За Тинејџерите Soccers Печатени

DEN 705.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
44x28x14CM
Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Број На Модел На:
16 инчен Ранец+Молив Случај
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Пол:
Момчиња
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој,Appliques
Обвивка Материјал:
Rayon
Техника:
сублимација
Шаблон Тип:
Фудбал
Ранец големина:
44*28*14CM
Тип:
Mochila, Masculina,ранец,училиште торба
Молив Случај Големина:
21*10*4CM
Ранец Употреба:
Студентите Ранец
Објектот:
Молив Случај
Примена:
децата ранец
боја:
Како се покаже слика
Is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Фудбал
meterial:
Полиестер&Oxford
Производи во категоријата