.

.

Попусти
VEEVANV Нови Деца Ранец Шарени Пеперутка Шема Отпечатоци Ранец Девојки Училиште Bookbag Жените Mochila Мода Торба

VEEVANV Нови Деца Ранец Шарени Пеперутка Шема Отпечатоци Ранец Девојки Училиште Bookbag Жените Mochila Мода Торба

DEN 701.28

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
UFCBP01002
Бренд Име:
veevanv
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Декорација:
Appliques
Главен Материјал:
Oxford
Пол:
Девојки
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Техника:
Втиснување
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Стил:
националната
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
600D/СТП
Тежина:
На 0,4 kg
Големина:
48*32*3CM
Производот:
училишен ранец
Стил:
Училиште Кеси
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Моден:
Пеперутка
Производи во категоријата