.

.

Попусти
Евтини апаратче за Слушање Звук Подобрување на Heaing Засилувач Уво Заштита За 30% Didscount BTE S-520 Глуви Помош, со Бесплатен Превозот

Евтини апаратче за Слушање Звук Подобрување на Heaing Засилувач Уво Заштита За 30% Didscount BTE S-520 Глуви Помош,

DEN 503.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Уво Заштита
Големина:
5*1.3*1.0cm
Број На Модел На:
S-520
Материјал:
ABS
Тип На Производ:
Мини ОБЛОЖУВААТ со апаратче за слушање
Гаранција:
1 година
Стил:
Се ОБЛОЖУВААТ со апаратче за слушање
БАТЕРИЈАТА ГОЛЕМИНА:
AG13/A675
сертификација:
CE, КАПРИЗ
OEM/ ODM/ трговија на Големо/ Мало:
Yes
Материјал:
ABS
брод од:
Guangdong, Кина
Погоден за:
За глуви,возрасни,стари губење на слухот лице
имот:
Уво Медицински Уред
Производи во категоријата