.

.

Попусти
BL021 Луксузни diamante вечер чанти octagon шарени спојки кеси жените партија чанта кеси кристал sacoche pochette чанти

BL021 Луксузни diamante вечер чанти octagon шарени спојки кеси жените партија чанта кеси кристал sacoche pochette

DEN 2112.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
Mini(Max Length
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Главен Материјал:
Метален
Повод:
Партија
Декорација:
Празен Од,Дијаманти,Цвеќиња
Пол:
Жените
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Minaudiere
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
BL021
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци