.

.

Попусти
XIYUAN БРЕНД сребро вечер чанти Луксузни кристал Спојки торба злато кристал партија чанта Женски pochette жените свадба Ден cluthes

XIYUAN БРЕНД сребро вечер чанти Луксузни кристал Спојки торба злато кристал партија чанта Женски pochette жените свадба

DEN 6462.72

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
15x10x6
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Метален
Декорација:
Дијаманти
Пол:
Жените
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Бренд Име:
XIYUAN
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Cashmere
Обликот:
Minaudiere
Број На Модел На:
18 13
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Флорални
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој