.

.

Попусти
Був Форма Кристал Дами Партија Чанта

Був Форма Кристал Дами Партија Чанта

DEN 2040.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Метален
Повод:
Партија
Декорација:
Празен Од,Дијаманти,Appliques,Синџири
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Број На Модел На:
8684A-S
Бренд Име:
Tuosimasi
Затворање Тип:
Не Патент
Обликот:
Minaudiere
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Шупливи Надвор
Надворешноста:
Никој
is_customized:
Yes
Производи во категоријата