.

.

Попусти
Домот Црвениот Кристал Жените Вечер Спојки Чанта Шупливи Надвор Свадба Торба Метални Спојки Булчински Rhinestones Чанта

Домот Црвениот Кристал Жените Вечер Спојки Чанта Шупливи Надвор Свадба Торба Метални Спојки Булчински Rhinestones

DEN 942.72

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
18x10x4
Тип На Објект:
Чанти
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Декорација:
Beading
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
fff
Обликот:
Minaudiere
Тврдост:
Тешко
Шаблон Тип:
Флорални
Главен Материјал:
Метален
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Бренд Име:
XIYUAN
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Внатрешни работи:
Не Џеб
Производи во категоријата