.

.

Попусти
Кинески Старата Школа Стил Жените Црвена Свила Флорални Appliques Beading Sequins Везови Метална Рамка Вечер Канџите Чанта Чанта

Кинески Старата Школа Стил Жените Црвена Свила Флорални Appliques Beading Sequins Везови Метална Рамка Вечер Канџите

DEN 625.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Главен Материјал:
Сатенски
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел
Обликот:
Рамка
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Бренд Име:
Бутик Де FGG
Повод:
Партија
Пол:
Жените
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Стил:
Се облекуваат
Декорација:
Цвеќиња,Beading,Sequined,Везови,Appliques
Број На Модел На:
MIL0533
Број на Рачки/Ремени:
Две
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Сатенски
Шаблон Тип:
Флорални
Надворешноста:
Отворете Џеб
Производи во категоријата