.

.

Попусти
ASDS Дама Сатен Спојки Торба Цвет Вечер Партија Свадба Чанта Синџир Рамо Чанта

ASDS Дама Сатен Спојки Торба Цвет Вечер Партија Свадба Чанта Синџир Рамо Чанта

DEN 329.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Никој
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
ASDS
Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
FONMOR
Производи во категоријата