.

.

Попусти
Шампањ Кинески Жените Beaded Sequined Чанта Спојки Партија Булчински Вечер Торба Чанта Шминка Торба Бесплатен Превозот 03162-E

Шампањ Кинески Жените Beaded Sequined Чанта Спојки Партија Булчински Вечер Торба Чанта Шминка Торба Бесплатен Превозот

DEN 912.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Солидна Торба
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обликот:
Minaudiere
Декорација:
Beading,Цвеќиња,Синџири,Sequined
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Флорални
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Главен Материјал:
Сатенски
Повод:
Партија
Број На Модел На:
03162
Материјал:
Beaded Sequined
Боја:
Шампањ, Црна, Темноцрвена, Црвена, Сива, Виолетова, Злато, Сребро, Сина
Големина:
16 x 19 cm
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата