.

.

Попусти
Вечера Спојки 2017 нова фабрика продажба рака-beaded вечер торба банкет кеси Европски и Американски спојки торба невестата diamond purse

Вечера Спојки 2017 нова фабрика продажба рака-beaded вечер торба банкет кеси Европски и Американски спојки торба невестата

DEN 715.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Luxy месечината
Обликот:
Рамка
Главен Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Вез,Дијаманти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Тврдост:
Тешко
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
w556 вечер чанти
Повод:
Партија
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
гроздобер стил жените спојки кеси
занаети:
100% рачно изработени висок квалитет вечер чанти
Употреба:
вечер чанти спојки торба свадба торба чанта
Околу големина:
20*10*4.5 cm
Производи во категоријата