.

.

Попусти
година се Упатиле Жените Чанти Жените Бисер дијамант вечер Спојки Торба Две Дами Исклучителна Страни Beaded Свадба Чанта Паричник

година се Упатиле Жените Чанти Жените Бисер дијамант вечер Спојки Торба Две Дами Исклучителна Страни Beaded Свадба

DEN 694.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Gaorui
Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Beading
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Тврдост:
Тешко
Надворешноста:
Никој
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Производи во категоријата