.

.

Попусти
Најновите Пурпурна Кристал Канџите Кутија Спојки Кеси за Женска Партија Кристал Кристал Вечер Purses и Чанти

Најновите Пурпурна Кристал Канџите Кутија Спојки Кеси за Женска Партија Кристал Кристал Вечер Purses и Чанти

DEN 864.24

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Повод:
Партија
Декорација:
Шупливи Надвор
Пол:
Жените
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Внатрешни работи:
Не Џеб
Бренд Име:
Кралската Nightingales
Обликот:
Minaudiere
Затворање Тип:
Не Патент
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
DI4030
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Главен Материјал:
Свила
Надворешноста:
Отворете Џеб
Објектот:
Виолетова кристал спојки вечер торба
боја:
Смарагд, кралска сина, црна, виолетова, fushcia
прилагодено боја:
Да, На Располагање
Главен Материјал:
Метална рамка со искра кристално
Обвивка Материјал:
Свила или сатен ткаенина
OEM цел:
Да, На Располагање
Синџири:
120CM рамо синџир
Подарок кутија:
Yes
Големина:
19*9.5*5
Стил:
Кристал кутија спојки вечер торба
Производи во категоријата