.

.

Попусти
12mm 50pcs Полипропилен ( PP ) Сфера Цврсти Пластични Топки за Топката Вентили и Лежишта

12mm 50pcs Полипропилен ( PP ) Сфера Цврсти Пластични Топки за Топката Вентили и Лежишта

DEN 285.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
Цврста топка 12mm
Материјал:
Полипропилен ( PP )
Примена:
Ниско оптоварување лежишта, посебно вентили, проверете вентили, flotage вентили
Сертификат:
ISO SGS RoHs
Производи во категоријата