.

.

Попусти
7.85 mm 500pcs Полипропилен ( PP ) Топки Цврсти Пластични Прецизност Сферата На Топката Вентили, Лагери И Етерично Масло Шишиња

7.85 mm 500pcs Полипропилен ( PP ) Топки Цврсти Пластични Прецизност Сферата На Топката Вентили, Лагери И Етерично

DEN 597.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
Цврста топка 7.85 mm
Материјал:
Полипропилен ( PP )
Примена:
Ниско оптоварување лежишта, посебно вентили, проверете вентили, етерично масло шишиња
Сертификат:
ISO SGS RoHs
Производи во категоријата