.

.

Попусти
3V1-06 125mA DC 12V 2 Позиција 3 Начин Пневматски Електромагнетниот Вентил

3V1-06 125mA DC 12V 2 Позиција 3 Начин Пневматски Електромагнетниот Вентил

DEN 103.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Порт Големина:
-
моќност:
пневматски
Притисок:
Висок Притисок
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Контрола
Температура на Медиумите:
Ниска Температура
Број На Модел На:
3V1-06
Standard or Nonstandard:
Стандард
Производи во категоријата