.

.

Попусти
1 Сет Полувреме Вежба 20 бита High Speed Челик Вежба Возачот Двојна Употреба Рака Шрафцигер Главата Со Случајот Мулти-функционални Алатки

1 Сет Полувреме Вежба 20 бита High Speed Челик Вежба Возачот Двојна Употреба Рака Шрафцигер Главата Со Случајот Мулти-функционални

DEN 349.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
ACEHE
Тип:
Countersink Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
ZM589200
Материјал:
Други
Употреба:
Метал Дупчење
Должина:
Вежба Возачот 15cm
случај боја:
Жолта
Производи во категоријата