.

.

Попусти
5.3 mm 5.4 5.5 мм мм 5.6 mm 250mm 300мм 350mm 400mm 500mm Екстра Долг Метал Дрво High Speed Челик ХСС Директно месо тело Пресврт Вежба Малку

5.3 mm 5.4 5.5 мм мм 5.6 mm 250mm 300мм 350mm 400mm 500mm Екстра Долг Метал Дрво High Speed Челик ХСС Директно месо

DEN 178.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Дупка Со Дијаметар Од:
1Pc 5.3 мм, 1Pc 5.4 mm, 1Pc5.5mm, 1Pc 5.6 mm
Вкупна Должина:
250mm, 300мм, 350mm, 400mm, 500mm
Бренд Име:
ZPRLEJOY
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
5.3 mm 5.4 5.5 мм мм 5.6 mm
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
250mm 300мм 350mm 400mm 500mm
Производи во категоријата