.

.

Попусти
5 Компјутери 60 Степен Малку ХСС во Комбинација Центар Вежби Countersinks Постави Алатка

5 Компјутери 60 Степен Малку ХСС во Комбинација Центар Вежби Countersinks Постави Алатка

DEN 71.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BongKim
DIY Материјали:
Металугрија
Должина:
Други
Тип:
Центар Вежба Малку
Употреба:
Метал Дупчење
Материјал:
High Speed Челик
Производи во категоријата