.

.

Попусти
3/4/5/6 mm Countersink месо тело Заострените Вежба Битови Reaming Вежба Малку Сет ХСС Машини Алатки Сет

3/4/5/6 mm Countersink месо тело Заострените Вежба Битови Reaming Вежба Малку Сет ХСС Машини Алатки Сет

DEN 132.24

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
YYEDC
Должина:
3-6 mm
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
вежба малку
Тип:
Основни Вежба Малку
is_customized:
Yes
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
Производи во категоријата