.

.

Попусти
13pcs/set ХСС High Speed Челик Пресврт Вежба Малку за Метал Титаниум Обложена Вежба 1/4 Хексадецимален месо тело 1.5 - 6.5 mm Моќ Алатки Додатоци

13pcs/set ХСС High Speed Челик Пресврт Вежба Малку за Метал Титаниум Обложена Вежба 1/4 Хексадецимален месо тело 1.5

DEN 120.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
doersupp
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Моќ Алатка Сет
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Материјал:
High Speed Челик
Производи во категоријата