.

.

Попусти
Дрвени Црвено Вино Rack 3/6/10 Шише Планината Кујна Носителот Изложба Организатор

Дрвени Црвено Вино Rack 3/6/10 Шише Планината Кујна Носителот Изложба Организатор

DEN 192.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
1A0465
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Носители
сертификација:
CIQ
Материјал:
Дрво
боја:
Carbonized Дрво/Оригиналното Дрво
Држете Шише Количина:
3/6/10 Шишиња
Производи во категоријата