.

.

Попусти
Ново Шише Затка Вино Складирање Пресврт Капа Приклучок За Обновливи Вакуум Запечатени P31

Ново Шише Затка Вино Складирање Пресврт Капа Приклучок За Обновливи Вакуум Запечатени P31

DEN 24.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Лентата За Алатки
Број На Модел На:
VBP65
Дијаметар:
5-10cm
Лентата За Алатки Тип:
Вино Затки
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
moonvvin
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата