.

.

Попусти
300W 4inch Автомобил Tweeter Гласно Говорници Алуминиум Treble Титаниум Филм Hifi Музика Стерео Изменета

300W 4inch Автомобил Tweeter Гласно Говорници Алуминиум Treble Титаниум Филм Hifi Музика Стерео Изменета

DEN 310.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Јазик
Име На Модел:
IBS171206-1
Автомобил Направи:
Универзална
Објектот Тежина:
0.6kg
Боја Име:
Сребро.
Објектот Големина:
4inch
Бренд Име:
ЈАС КОПЧЕТО КУПИ
Напон:
12V
Јачина На Бучава Сооднос:
NA
Отпорност:
4ohm
Говорници Видови:
Високотонци
Фреквентен Опсег (Hz):
20-20kHz
Од Моќ:
150w
Аудио Чувствителност:
92dB
Материјал Тип:
Челик пластични магнети
Специјални Функции:
Автомобил Аудио Tweeter гласно Говорник
Точка име :
Автомобил Аудио Tweeter Гласно Говорници