.

.

Попусти
Зимски Секојдневен Плетени Mink Крзнено Палто Долго Палто Со Маскирани Половина Ракав Крзно Грбот Mink Жените Природни Крзнени Палта 4F0815-2

Зимски Секојдневен Плетени Mink Крзнено Палто Долго Палто Со Маскирани Половина Ракав Крзно Грбот Mink Жените Природни

DEN 6120.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
ЗанаетТехника:
Плетени
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Јака:
V Деколте
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ZiZhen
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Материјал:
Крзно,Mink Крзно
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
14F0815-2
Стил:
Слатка
Sleeve Должина(cm):
Половина
Облека Должина:
X-Долго
Декорација:
Џебови, Патентите, Прилагодливи Половината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производи во категоријата