.

.

Попусти
Kissbeauty Мини 9mm Големина Коса Curler да 31mm Керамички Виткање Песна Плажа Поколеба Виткање Железо, Електрични Curler Железо Фризерски

Kissbeauty Мини 9mm Големина Коса Curler да 31mm Керамички Виткање Песна Плажа Поколеба Виткање Железо, Електрични

DEN 567.12

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
9MM, 13MM, 16MM, 19MM, 22MM, 25ММ, 28MM, 31MM
Приклучокот стандард:
CN, ЕУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Извор На Енергија:
Електричен
Материјал на термална плоча/лента:
Стаклен алуминиум
Применливи коса:
Сува
Материјал:
Пластични
Термостат На Вредноста Сегменти:
Други
сертификација:
CE
Животен век на термална плоча/лента:
10,000-20,000 пати
Димензии На Греење Плоча:
Други
Дијаметар на термички проводник:
Помалку than15 mm
Број На Модел На:
903
моќност:
40W-59W
Тип:
Monofunctional curler
температурата контролер:
knob
Max. температура:
220 °C
Мин. температура:
160 °C
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање:
360° Rotatable
Бренд Име:
kissbeauty
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Напон:
100-240v (Dual voltage)
Функција:
9mm Коса Curler
Екранот:
LED
грејач:
PTC
Напон:
AC 110/240V
Фреквенција:
50-60 Hz
плоча:
Алуминиум
боја:
Портокал
ОЕМ е добредојдена?:
Yes
барел големина:
9mm -13mm-16mm-19mm-22mm-25мм-28mm-31mm
Употреба:
Салон За Убавина&Дома