.

.

Попусти
TIMETANG лето кожа мода жена влечки женски секојдневен падина дебели дното, се лизга мајка влечки дами мека дното влечки

TIMETANG лето кожа мода жена влечки женски секојдневен падина дебели дното, се лизга мајка влечки дами мека дното

719.04
DEN 719.00 -0 %

Износ
Залиха

Карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Бренд Име:
TIMETANG
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
D028
Чевли Тип:
Основни
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Пета Тип:
Скок Потпетици
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Шаблон Тип:
Крпеница
Применливи место:
надвор
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Производи во категоријата