.

.

Попусти
Нови Жените Високо-топ Чевли Дебели Кадифен Топло Затворен Чевли Не се лизга Мека Дното Затворен Чизми Симпатична Лак Дома Кат Чевли

Нови Жените Високо-топ Чевли Дебели Кадифен Топло Затворен Чевли Не се лизга Мека Дното Затворен Чизми Симпатична

DEN 229.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
Чевли Тип:
Основни
Број На Модел На:
008
Шаблон Тип:
Цврста
Применливи место:
Внатрешна
Бренд Име:
SuiHyung
Горниот Материјал:
Стадото
Пад на превозот:
Ние нудиме пад на превозот
боја:
Роуз. Црна. Темно Зелена. Црвена. Беж
Големина:
36.37.38.39
is_customized:
Yes
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Обвивка Материјал:
Кадифен
Пол:
Жените
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Bowtie
Производи во категоријата